Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Adriano

Është emri yt Adriano? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Hadrianus
Djem me tinguj të ngjashëm:Adhurim, Adrian, Adrin, Adrion, Adron, Adharma, Autran, Aidrian
Vajza me tinguj të ngjashëm:Adrina, Audronė, Adreana, Adriane, Audrina, Adriona, Audrianna, Audriana
Vlerësimi:
5/5
yje 41 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 29 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 29 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 27 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 38 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 39 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 15655 Adriano's në Facebook. Pozicioni #4134
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine - Popullore Swahilian emrat boy - Popullore portugalisht emrat boy
Komente nga AdrianoPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Adriano? Voto për emrin tënd


Është emri yt Adriano? Voto për emrin tënd