Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Adreana

Është emri yt Adreana? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Adhurim, Adrian, Adrin, Adrion, Adron, Adharma, Adriano, Autran
Vajza me tinguj të ngjashëm:Adrina, Audronė, Adriane, Audrina, Adriona, Audrianna, Audriana, Audreana
Vlerësimi:
4/5
yje 5 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2.5/5 yje 4 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 2.5/5 yje 4 vota
Shqiptimi: 2.5/5 yje 4 vota
Shqiptimi anglisht: 2.5/5 yje 4 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 4 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1055 Adreana's në Facebook. Pozicioni #32914
Kategoritë:Emra italiane
Komente nga AdreanaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Adreana? Voto për emrin tënd


Është emri yt Adreana? Voto për emrin tënd