Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Adrina

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Adrina.
Është emri yt Adrina? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Lumturi
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Adhurim, Adrian, Adrin, Adrion, Adron, Adharma, Adriano, Autran
Vajza me tinguj të ngjashëm:Audronė, Adreana, Adriane, Audrina, Adriona, Audrianna, Audriana, Audreana
Vlerësimi:
5/5
yje 9 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 7 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 7 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 7 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 9 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 9 vota
Pseudonime:Rina, Drina, Ami
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2185 Adrina's në Facebook. Pozicioni #19279
Kategoritë:Emra italiane - Emrat Girl duke filluar me A
Komente nga Adrina


Adrina ( 23 vjeç) 2015-11-04
Emri im eshte shum i bukur

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Adrina? Voto për emrin tënd


Është emri yt Adrina? Voto për emrin tënd