Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Marsela

Është emri yt Marsela? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Marie-Soleil, Marsel, Marceli, Marcello, Marzel, Marcel, Miroslaw, Marshall
Vajza me tinguj të ngjashëm:Marcela, Marisol, Marsala, Markela, Marischla, Maricella, Marchella, Marsali
Vlerësimi:
5/5
yje 6 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 6 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 6 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 6 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 6 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 6 vota
Pseudonime:Marsi, La Cel, Marcela, Sela, Cela
Emrat e vëllezërve:Besnik, Gramoz, Fation
Emrat e motrave:Elida, Lule, Silvana, Zurie, Kamila, Ester, Marina
Facebook:

+/- 1785 Marsela's në Facebook. Pozicioni #22333
Kategoritë:Emrat shqiptarë - Emrat me 7 shkronja - Emrat përfundon në A - Lehtë për të kujtuar emrat - Popullore letonisht emrat boy - Popullore italian emrat vajzë - Popullore shqiptar emrat vajzë - Emrat e bebeve vajza me 7 shkronja - Vështirë për të shpallë emrat - Emrat Girl duke i dhënë fund në A
Komente nga Marsela


Marsela ( 16 vjeç) 2016-10-31
Esht shume emer i bukur.
Marsela ( 16 vjeç) 2016-10-31
Esht shume emer i bukur.
Marsela ( 23 vjeç) 2018-01-26
Jam shume e kenaqur me emerin tim dhe me pelqen shume

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Marsela? Voto për emrin tënd


Është emri yt Marsela? Voto për emrin tënd