Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Anisa

Është emri yt Anisa? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Anna
Djem me tinguj të ngjashëm:Anes, Amos, Anis, Anas, Anish, Ansco, Ames, Aonghus
Vajza me tinguj të ngjashëm:Anjeza, Anaïs, Anika, Anesa, Annaïse, Anja, Anežka, Annika
Vlerësimi:
5/5
yje 10 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 10 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 9 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 10 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 10 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 9 vota
Pseudonime:Nisa, Ani, Enisa, Anesa, Isa, Ansa
Emrat e vëllezërve:Jo, Arjon, Xhemaledin, Jugers, Ardit, Leon, Anes, Elma, Dionis, Armir, Altin
Emrat e motrave:Milena, Ornela, Axhjana, Erisa, Adisa, Armonela, Lejla, Jo, Erza, Edisona, Erina, Elsa, Gentjana, Arjola, Sara, Elduana, Ambra, Egzona, Jorida, Anxhela, Elma, Anita, Melda, Xheneta, Elida
Facebook:

+/- 22285 Anisa's në Facebook. Pozicioni #3118
Kategoritë:Emrat e Afrikës - Emrat filluar me A - Emrat me 5 shkronja - Emrat me 3 rrokjeve - Top 100 italian emrat - Emrat përfundon në A - Top 100 indonezian emrat - Emrat popullore në Pakistan - Popullore rumun emrat vajzë - Emrat Girl duke filluar me A
Komente nga Anisa


Anisa 2015-12-26
po
Anisa 2015-12-26
po
Anisa ( 14 vjeç) 2018-03-19
Emer i bukur
Anisa ( 16 vjeç) 2019-06-08
Eshte fantastik
Anisa ( 12 vjeç) 2019-08-03
E keqja e emrit esh qe qdo her je e para ne ditarin e mesueses
Anisa ( 12 vjeç) 2019-08-03
E keqja e emrit esh qe qdo her je e para ne ditarin e mesueses

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Anisa? Voto për emrin tënd


Është emri yt Anisa? Voto për emrin tënd