Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Sherife

Është emri yt Sherife? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Sharif, Sherif, Sirp, Shrava, Sarava, Shareef, Shereef, Sherief
Vajza me tinguj të ngjashëm:Serpuhi, Sharifah, Scorpio, Surabhi, Surupa, Sarff, Sirpuhi, Serap
Vlerësimi:
5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 2 vota
Pseudonime:Sheri, Shera, Like, Rife, Shero
Emrat e vëllezërve:Sherif, Fadil, Rexhep, Nexhat, Asllan, Jo, Jetmir
Emrat e motrave:Leonora, Shefike, Miliqije, Xhila, Gjilasfije, Jo, Aridona, Arlinda, Eliza
Facebook:

+/- 180 Sherife's në Facebook. Pozicioni #117500
Kategoritë:Emrat me 7 shkronja - Emrat e bebeve vajza me 7 shkronja
Komente nga Sherife


Sherife ( 22 vjeç) 2019-10-17
Jo

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Sherife? Voto për emrin tënd


Është emri yt Sherife? Voto për emrin tënd