Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Scorpio

Është emri yt Scorpio? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Sharif, Sherif, Sirp, Shrava, Sarava, Shareef, Shereef, Sherief
Vajza me tinguj të ngjashëm:Sherife, Serpuhi, Sharifah, Surabhi, Surupa, Sarff, Sirpuhi, Serap
Vlerësimi:
3.5/5
yje 6 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 5 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 5 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 130 Scorpio's në Facebook. Pozicioni #148427
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga ScorpioPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Scorpio? Voto për emrin tënd


Është emri yt Scorpio? Voto për emrin tënd