Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Anna

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Anna.
Është emri yt Anna? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Mëshiruesit, e ëmbël dhe e hidhur, i trishtuar
Gjinia:Femër
Origjina:
Variante:Ana, Anet, Anetta, Anette, Anica, Aniek, Anik, Anina, Anine, Anique, Anisa, Anissa, Anita, Anja, Anjanetta, Anka, Ankelien, Ankie, Ankita, Anky, Ann, Annaatje, Annachiena, Annechien, Annechinus, Annegino, Anneke, Annelijn, Annerl, Annet, Annetta, Annette, Anni, Annica, Annick, Annie, Anniek, Annigje, Annika, Anny, Anoek, Anoeska, Anouk, Anouschka, Anoushka, Anouska, Ans, Antje, Antjen, Anuska, Anya, Asha, Naat, Nancy, Nanette, Nannerl, Nanni, Nannie, Nanny, Nanon, Анна
Djem me tinguj të ngjashëm:Ayaan, Aayan, Amo, Ayman, Ame, Amey, Aahan, Anay
Vajza me tinguj të ngjashëm:Amina, Ana, Amaya, Aina, Amena, Aahna, Anaya, Anya
Vlerësimi:
4.5/5
yje 11 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 9 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 9 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 9 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 9 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 9 vota
Pseudonime:Jo, Bukuroshe, Bombone, Kukull, Ani
Emrat e vëllezërve:Halit, Angjelin, Albert, Artur, Arben, Petrika, Noel, Xhoi
Emrat e motrave:Jo, Klea, Suzanne, Lejla, Jo Nuk Kam, Klaudia
Facebook:

+/- 981955 Anna's në Facebook. Pozicioni #87
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat amerikanë - Top 100 Po emrat - Top 100 fund emrat - Top 100 çek emrat - Top 100 grek emrat - Emrat filluar me A - Emrat me 4 shkronja - Top 100 danez emrat - Emrat me 2 rrokjeve
Komente nga Anna


Enia ( 16 vjeç) 2017-01-30
Asgje
Anna ( 20 vjeç) 2017-07-04
Emri me i bukur ne bote por jo ngaqe esh emri im
Anna ( 17 vjeç) 2017-07-11
EMRI HALIT ME PELQEN SHUME QE ESHTE I VETMI VELLA QE DUA SHUMME
Anna ( 26 vjeç) 2017-08-30
Me pelqen shuuum
Anna ( 39 vjeç) 2018-08-09
Jo
Anna ( 106 vjeç) 2020-10-19
Jo
Anna ( 21 vjeç) 2021-02-11
Thjesht eshte emer i bukur

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Anna? Voto për emrin tënd


Është emri yt Anna? Voto për emrin tënd