Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Annegino

Është emri yt Annegino? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Anna
Djem me tinguj të ngjashëm:Aingeni, Anson, Ansson, Anseim, Anakin, Amshuman, Anakausuen, Anseaume
Vajza me tinguj të ngjashëm:Anunciacion, Annemijn, Anjana, Amazonia, Angwen, Anjani, Angeni, Anegon
Vlerësimi:
4/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 2.5/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 3 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

Nuk ka të dhëna
Kategoritë:
Komente nga AnneginoPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Annegino? Voto për emrin tënd


Është emri yt Annegino? Voto për emrin tënd