Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Anson

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Anson.
Është emri yt Anson? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:me formë të hijshme, të pastër
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Ann
Djem me tinguj të ngjashëm:Aingeni, Ansson, Anseim, Anakin, Amshuman, Anakausuen, Anseaume, Annegino
Vajza me tinguj të ngjashëm:Anunciacion, Annemijn, Anjana, Amazonia, Angwen, Anjani, Angeni, Anegon
Vlerësimi:
4/5
yje 4 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 2.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 4 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 4 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 16610 Anson's në Facebook. Pozicioni #3958
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat Top1000 amerikanë në 1894
Komente nga AnsonPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Anson? Voto për emrin tënd


Është emri yt Anson? Voto për emrin tënd