Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ann

Është emri yt Ann? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Anna
Variante:Anice, Anson
Djem me tinguj të ngjashëm:Ayaan, Aayan, Amo, Ayman, Ame, Amey, Aahan, Anay
Vajza me tinguj të ngjashëm:Anna, Amina, Ana, Amaya, Amena, Aina, Aahna, Anaya
Vlerësimi:
4/5
yje 112 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 55 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 54 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 55 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 108 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 106 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 583075 Ann's në Facebook. Pozicioni #178
Kategoritë:Emrat Anglisht - Popullore Thai emrat vajzë - Popullore suedez emrat vajzë - Popullore anglisht emrat vajzë - Popullore etiopian emrat vajzë - Emrat Top1000 amerikanë në 1910 - Popullore ukrainisht emrat vajzë - Popullore Tagalogisht emrat vajzë
Komente nga AnnPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ann? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ann? Voto për emrin tënd