Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Ayaan

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Ayaan.
Është emri yt Ayaan? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:dhuratë e Zotit
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Aayan, Amo, Ayman, Ame, Amey, Aahan, Anay, Aimé
Vajza me tinguj të ngjashëm:Anna, Amina, Ana, Amaya, Aina, Amena, Aahna, Anaya
Vlerësimi:
4.5/5
yje 38 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 22 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 22 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 22 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 25 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 25 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 6710 Ayaan's në Facebook. Pozicioni #8110
Kategoritë:emrat aa - Emrat Arabisht - Emrat filluar me A - Emrat me 1 rrokjen - Popullore rusisht emrat boy - Popullore Bengali emrat boy - Emrat e bebeve djem me 1 rrokje - Emrat Top1000 amerikane në vitin 2009
Komente nga AyaanPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ayaan? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ayaan? Voto për emrin tënd