Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Ame

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Ame.
Është emri yt Ame? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Shqiponjë
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Amatus
Variante:Aam, Amina, Amke
Djem me tinguj të ngjashëm:Ayaan, Aayan, Amo, Ayman, Amey, Aahan, Anay, Aimé
Vajza me tinguj të ngjashëm:Anna, Amina, Ana, Amaya, Aina, Amena, Aahna, Anaya
Vlerësimi:
4.5/5
yje 18 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 14 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 14 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 14 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 15 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 15 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 6085 Ame's në Facebook. Pozicioni #8753
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga AmePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ame? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ame? Voto për emrin tënd