Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Amaya

Është emri yt Amaya? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Ayaan, Aayan, Amo, Ayman, Ame, Amey, Aahan, Anay
Vajza me tinguj të ngjashëm:Anna, Amina, Ana, Amena, Aina, Aahna, Anaya, Anya
Vlerësimi:
4.5/5
yje 54 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 38 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 38 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 36 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 49 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 48 vota
Pseudonime:Maja
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 6615 Amaya's në Facebook. Pozicioni #8206
Kategoritë:Emrat Arabisht - Emrat Girl duke filluar me A - Emrat e bebeve vajza me 5 shkronja
Komente nga Amaya


Amaya ( 3 vjeç) 2016-05-22
mua me duket se ky emer tingllon bukur

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Amaya? Voto për emrin tënd


Është emri yt Amaya? Voto për emrin tënd