Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Anine

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Anine.
Është emri yt Anine? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Mëshiruesit, e ëmbël dhe e hidhur, i trishtuar
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Anna
Djem me tinguj të ngjashëm:Ayaan, Aayan, Amo, Ayman, Ame, Amey, Aahan, Anay
Vajza me tinguj të ngjashëm:Anna, Amina, Ana, Amaya, Aina, Amena, Aahna, Anaya
Vlerësimi:
4.5/5
yje 50 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 39 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 39 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 38 vota
Shqiptimi anglisht: 2.5/5 yje 49 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 48 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 970 Anine's në Facebook. Pozicioni #35040
Kategoritë:Emra daneze - Popullore norvegjez emrat vajzë
Komente nga AninePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Anine? Voto për emrin tënd


Është emri yt Anine? Voto për emrin tënd