Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Antjen

Është emri yt Antjen? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Anna
Djem me tinguj të ngjashëm:Ahmad Yasin, Antasena, Ahmetcan, Amit Saini, Ahmet Can, Ahmad Husen, Ahmed Djan, Ahmad Saukani
Vajza me tinguj të ngjashëm:Antigona, Antigone, Aintzane, Andajnie, Andjanie, Andesine, Anthuagne, An Die Cousinen
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 10 Antjen's në Facebook. Pozicioni #1320565
Kategoritë:
Komente nga AntjenPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Antjen? Voto për emrin tënd


Është emri yt Antjen? Voto për emrin tënd