Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Albert

Është emri yt Albert? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Adelbert
Variante:Aberto, Alberta, Albertina, Albertine, Alhertine
Djem me tinguj të ngjashëm:Alfred, Alberto, Aalbert, Alfredo, Alfrid, Albart, Ailfrid, Ailbert
Vajza me tinguj të ngjashëm:Alfreda, Alberta, Aalberta, Alverta, Alfrieda, Alvarita, Alberte, Alfredia
Vlerësimi:
4.5/5
yje 187 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 115 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 114 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 112 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 171 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 169 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Atdhe, Valmir, Altin, Selim
Emrat e motrave:Fiona, Verona, Afrodita, Rolanda, Anna, Xherjana, Qendresa, Xhensila, Arbesa, Elsa, Anita, Elisa
Facebook:

+/- 299745 Albert's në Facebook. Pozicioni #377
Kategoritë:Emrat Anglisht - Top 100 Swahilian emrat - Popullore çek emrat boy - Top 100 Catalonian emrat - Emra daneze Top 100 2010 - Popullore danez emrat boy - Emrat Girl duke filluar me A - Popullore anglisht emrat boy - Popullore holandez emrat boy - Popullore Swahilian emrat boy
Komente nga AlbertPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Albert? Voto për emrin tënd


Është emri yt Albert? Voto për emrin tënd