Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Alfredo

Është emri yt Alfredo? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Alfred
Variante:Alfreda
Djem me tinguj të ngjashëm:Albert, Alfred, Alberto, Aalbert, Alfrid, Albart, Ailfrid, Ailbert
Vajza me tinguj të ngjashëm:Alfreda, Alberta, Aalberta, Alverta, Alfrieda, Alvarita, Alberte, Alfredia
Vlerësimi:
4.5/5
yje 70 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 49 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 48 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 49 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 69 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 69 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 80915 Alfredo's në Facebook. Pozicioni #1118
Kategoritë:Emrat Spanjisht - Popullore arab emrat boy - Popullore spanjisht emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1963
Komente nga AlfredoPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Alfredo? Voto për emrin tënd


Është emri yt Alfredo? Voto për emrin tënd