Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Aberto

Është emri yt Aberto? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Albert
Djem me tinguj të ngjashëm:Abhirath, Abert, Afredo, Afriadi, Averardo, Aubert, Apriadi
Vajza me tinguj të ngjashëm:Aferdita, Afrodita, Aphrodite, Afrida, Afrodite, Afreda, Apriati, Auberta
Vlerësimi:
5/5
yje 6 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 5 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 5 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 5 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 6 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 6 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 110 Aberto's në Facebook. Pozicioni #171830
Kategoritë:Emra italiane - Popullore fa emrat boy - emrat Boy filluar me A - Emrat e bebeve djem me 3 rrokje - Emrat e bebeve djem me 6 shkronja
Komente nga Aberto


Aberto ( 15 vjeç) 2018-01-09
Eshte nje emer i cili mundet te shqiptohet

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Aberto? Voto për emrin tënd


Është emri yt Aberto? Voto për emrin tënd