Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Verona

Është emri yt Verona? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Veronica
Djem me tinguj të ngjashëm:Veron, Verne, Vernon, Vern, Virin, Varen, Varun, Varian
Vajza me tinguj të ngjashëm:Verina, Vroni, Verna, Varuna, Vrony, Varinia, Varana, Vreni
Vlerësimi:
5/5
yje 31 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 23 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 23 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 23 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 28 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 28 vota
Pseudonime:Ona, Vera, Vero
Emrat e vëllezërve:Valon, Albert, Denis, Damir, Dardan, Amir
Emrat e motrave:Erona, Djellza, Arigona, Edona Besjana, Tringa, Anita
Facebook:

+/- 5355 Verona's në Facebook. Pozicioni #9693
Kategoritë:Emra italiane - Emrat me 6 shkronja - Emrat përfundon në A - Popullore shqiptar emrat vajzë - Emrat e bebeve vajza me 6 shkronja - Më e lehtë për të shkruar emrat - Emrat Girl duke i dhënë fund në A - Lehtë për të shpallë emrat vajzë - Më e lehtë për të shkruar emrat vajzë - Emrat Girl me reagime pozitive jashtë vendit
Komente nga Verona


Verona ( 19 vjeç) 2016-10-21
Eshte nje vend me emrin verona

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Verona? Voto për emrin tënd


Është emri yt Verona? Voto për emrin tënd