Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Vern

Është emri yt Vern? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Vernon.
Djem me tinguj të ngjashëm:Veron, Verne, Vernon, Varen, Virin, Varun, Varian, Verney
Vajza me tinguj të ngjashëm:Verona, Verina, Vroni, Verna, Varuna, Vrony, Varinia, Varana
Vlerësimi:
4.5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 3 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 22490 Vern's në Facebook. Pozicioni #3089
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat Top1000 amerikanë në 1901
Komente nga VernPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Vern? Voto për emrin tënd


Është emri yt Vern? Voto për emrin tënd