Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Verna

Është emri yt Verna? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Veron, Verne, Vernon, Vern, Virin, Varen, Varun, Varian
Vajza me tinguj të ngjashëm:Verona, Verina, Vroni, Varuna, Vrony, Varinia, Varana, Vreni
Vlerësimi:
4/5
yje 11 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 5 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 5 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 5 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 8 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 8 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 27525 Verna's në Facebook. Pozicioni #2637
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine - Emrat Top1000 amerikanë në 1902
Komente nga VernaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Verna? Voto për emrin tënd


Është emri yt Verna? Voto për emrin tënd