Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Damir

Është emri yt Damir? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Donar, Dietmar, Damario, Dayner, Dinçer, Dinar, Dinari, Danior
Vajza me tinguj të ngjashëm:Dinora, Donna-Marie, Dinorah, Daner, Denorah, Damara, Daimary, Doumer
Vlerësimi:
4.5/5
yje 42 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 25 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 25 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 24 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 39 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 40 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Verona
Facebook:

+/- 14740 Damir's në Facebook. Pozicioni #4334
Kategoritë: - Popullore slloven emrat boy - Popullore sllovak emrat boy
Komente nga DamirPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Damir? Voto për emrin tënd


Është emri yt Damir? Voto për emrin tënd