Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Dietmar

Është emri yt Dietmar? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Ditmar
Djem me tinguj të ngjashëm:Donar, Damir, Damario, Dayner, Dinçer, Dinar, Dinari, Danior
Vajza me tinguj të ngjashëm:Dinora, Donna-Marie, Dinorah, Daner, Denorah, Daimary, Damara, Doumer
Vlerësimi:
4/5
yje 14 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 11 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 11 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 11 vota
Shqiptimi anglisht: 2.5/5 yje 13 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 13 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1775 Dietmar's në Facebook. Pozicioni #22446
Kategoritë:Emra gjermanë - Popullore gjermanisht emrat boy
Komente nga DietmarPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Dietmar? Voto për emrin tënd


Është emri yt Dietmar? Voto për emrin tënd