Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Dinorah

Është emri yt Dinorah? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Donar, Damir, Dietmar, Damario, Dayner, Dinçer, Dinar, Dinari
Vajza me tinguj të ngjashëm:Dinora, Donna-Marie, Daner, Denorah, Damara, Daimary, Doumer, Dianora
Vlerësimi:
5/5
yje 8 vota
I lehtë për t'u shkruar: 1/5 yje 6 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 6 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 6 vota
Shqiptimi anglisht: 2.5/5 yje 8 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 7 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2795 Dinorah's në Facebook. Pozicioni #16071
Kategoritë:Emrat Hebreje
Komente nga DinorahPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Dinorah? Voto për emrin tënd


Është emri yt Dinorah? Voto për emrin tënd