Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Dinora

Është emri yt Dinora? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Hebrew
Djem me tinguj të ngjashëm:Donar, Damir, Dietmar, Damario, Dayner, Dinçer, Dinar, Dinari
Vajza me tinguj të ngjashëm:Donna-Marie, Dinorah, Daner, Denorah, Damara, Daimary, Doumer, Dianora
Vlerësimi:
5/5
yje 23 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 14 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 14 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 14 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 21 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 21 vota
Pseudonime:Dafi, E Dashuruara, Nora
Emrat e vëllezërve:Arkejd
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2345 Dinora's në Facebook. Pozicioni #18291
Kategoritë:Emrat Spanjisht - Emrat me 6 shkronja - Emrat e bebeve vajza me 6 shkronja
Komente nga DinoraPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Dinora? Voto për emrin tënd


Është emri yt Dinora? Voto për emrin tënd