Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Dayner

Është emri yt Dayner? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Dane
Djem me tinguj të ngjashëm:Donar, Damir, Dietmar, Damario, Dinçer, Dinar, Dinari, Danior
Vajza me tinguj të ngjashëm:Dinora, Donna-Marie, Dinorah, Daner, Denorah, Damara, Daimary, Doumer
Vlerësimi:
5/5
yje 5 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 4 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 4 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 4 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 5 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 5 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 105 Dayner's në Facebook. Pozicioni #176805
Kategoritë:
Komente nga DaynerPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Dayner? Voto për emrin tënd


Është emri yt Dayner? Voto për emrin tënd