Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Donar

Është emri yt Donar? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Damir, Dietmar, Damario, Dayner, Dinçer, Dinar, Dinari, Danior
Vajza me tinguj të ngjashëm:Dinora, Donna-Marie, Dinorah, Daner, Denorah, Daimary, Damara, Doumer
Vlerësimi:
3.5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 2.5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 185 Donar's në Facebook. Pozicioni #116559
Kategoritë:Emrat skandinave
Komente nga DonarPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Donar? Voto për emrin tënd


Është emri yt Donar? Voto për emrin tënd