Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Daimary

Është emri yt Daimary? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Donar, Damir, Dietmar, Damario, Dayner, Dinçer, Dinar, Dinari
Vajza me tinguj të ngjashëm:Dinora, Donna-Marie, Dinorah, Daner, Denorah, Damara, Doumer, Dianora
Vlerësimi:
4.5/5
yje 12 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 11 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 11 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 11 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 11 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 12 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 30 Daimary's në Facebook. Pozicioni #456957
Kategoritë:
Komente nga DaimaryPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Daimary? Voto për emrin tënd


Është emri yt Daimary? Voto për emrin tënd