Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Endri

Është emri yt Endri? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Ender, Endre, Endra, Endrie, Emeterio, Endriw, Endryw
Vajza me tinguj të ngjashëm:Endry, Endora, Emma-Diara, Euandra, Endrew, Entoria, En Natura, Endrea
Vlerësimi:
5/5
yje 9 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 8 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 9 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 9 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 9 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 9 vota
Pseudonime:Jo, Mashfi, Fari, Qulli, Zaza
Emrat e vëllezërve:Milush, Erjon, Fari Kolic, Ormar
Emrat e motrave:Denisa, Marjana, Eriola, Debora, Elda, Klea, Enxhi, Faria, Zuna, Nana Talit, Tika, Mishfa, Erla, Samanta, Armela
Facebook:

+/- 3470 Endri's në Facebook. Pozicioni #13607
Kategoritë:emrat Unisex - Emrat me 5 shkronja - Emrat me 2 rrokjeve - shpallë lehtë emrat boy - Popullore shqiptar emrat boy - emrat Boy me më shumë vota - Lehtë për të shpallë emrat - Emrat e bebeve djem me 2 rrokje - Emrat e bebeve djem me 5 shkronja - Vështirë për të shkruar emrat
Komente nga Endri


Endri ( 12 vjeç) 2017-03-29
jo
Endri ( 4 vjeç) 2017-06-03
Esht emer i mir edhe i shkurt
Endri ( 4 vjeç) 2017-06-03
Esht emer i mir edhe i shkurt
Endri ( 44 vjeç) 2018-11-11
Very nice
Endri ( 44 vjeç) 2018-11-11
Very nice

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Endri? Voto për emrin tënd


Është emri yt Endri? Voto për emrin tënd