Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Enis

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Enis.
Është emri yt Enis? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Mik
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Enzo, Enes, Enzio, Ewing, Eumaeus, Ensio, Eunji, Ewansiha
Vajza me tinguj të ngjashëm:Enxhi, Enisa, Eing, Enija, Enza, Enco, Eneng, Eunika
Vlerësimi:
5/5
yje 18 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 18 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 18 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 18 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 18 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 18 vota
Pseudonime:Jo, Eni, Enid, Eno, Nisi
Emrat e vëllezërve:Bleron, Jo, Erleta, Dorian, Jaser, Lorik
Emrat e motrave:Alena, Erita, Rahime, Rona, Arjana, Eliza, Anita, Enisa, Marigona, Elza, Erina, Gresa, Emonde, Edona, Elsa, Erza, Jo, Amra, Gentiana, Ines, Edisa
Facebook:

+/- 5275 Enis's në Facebook. Pozicioni #9808
Kategoritë:Emrat e shkurtër - Emrat me 4 shkronja - Emrat me 2 rrokjeve - Top 100 shqiptar emrat - Emrat me më shumë vota - Popullore italian emrat boy - Popullore shqiptar emrat boy - emrat Boy me më shumë vota - Lehtë për të kujtuar emrat - Emrat e bebeve djem me 2 rrokje
Komente nga Enis


Enis ( 24 vjeç) 2016-10-31
Me pelqen shummm
Enis ( 24 vjeç) 2016-10-31
Me pelqen shummm
Enis ( 14 vjeç) 2018-02-08
Mendo qe e kam emrin me te mir ne bot
Enis ( 18 vjeç) 2018-04-17
Jo
Enis ( 16 vjeç) 2019-03-05
Jo

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Enis? Voto për emrin tënd


Është emri yt Enis? Voto për emrin tënd