Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Dajen

Është emri yt Dajen? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Dijon, Dejan, Djim, Dkm, Dickson, Dawson, Digon, Dixon
Vajza me tinguj të ngjashëm:Dajana, Dijana, Dejana, Dejna, Dajanae, Digna, Dagian, Dojyna
Vlerësimi:
5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 2 vota
Pseudonime:Jo
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 60 Dajen's në Facebook. Pozicioni #267668
Kategoritë:Popullore shqiptar emrat boy - Emrat e bebeve djem me 5 shkronja
Komente nga Dajen


Dajen 2017-10-25
qfar kuptimi ka ky emer

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Dajen? Voto për emrin tënd


Është emri yt Dajen? Voto për emrin tënd