Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Dickson

Është emri yt Dickson? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Dick
Djem me tinguj të ngjashëm:Dijon, Dejan, Dajen, Djim, Dkm, Dawson, Digon, Dixon
Vajza me tinguj të ngjashëm:Dajana, Dijana, Dejana, Dejna, Dajanae, Digna, Dagian, Dojyna
Vlerësimi:
4.5/5
yje 27 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 22 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 22 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 21 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 26 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 26 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 14345 Dickson's në Facebook. Pozicioni #4426
Kategoritë:Emrat Anglisht - Top 100 Swahilian emrat - Popullore Swahilian emrat boy
Komente nga DicksonPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Dickson? Voto për emrin tënd


Është emri yt Dickson? Voto për emrin tënd