Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Dick

Është emri yt Dick? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Dirk
Variante:Dickie, Dickinson, Dickson, Dicky
Djem me tinguj të ngjashëm:Diego, Desi, Dax, Dex, Duc, Doug, Diaz, Daiki
Vajza me tinguj të ngjashëm:Dasha, Deka, Daisy, Deja, Dyke, Dese, Dea Gashi, Deysi
Vlerësimi:
4/5
yje 45 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 17 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 17 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 17 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 39 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 38 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 97780 Dick's në Facebook. Pozicioni #967
Kategoritë:
Komente nga DickPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Dick? Voto për emrin tënd


Është emri yt Dick? Voto për emrin tënd