Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Desi

Është emri yt Desi? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Desideratus
Djem me tinguj të ngjashëm:Diego, Dax, Dex, Duc, Doug, Diaz, Daiki, Dickie
Vajza me tinguj të ngjashëm:Dasha, Deka, Daisy, Deja, Dyke, Dese, Dea Gashi, Deysi
Vlerësimi:
4.5/5
yje 198 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 119 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 118 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 119 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 185 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 183 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 30370 Desi's në Facebook. Pozicioni #2425
Kategoritë:Emrat Spanjisht - Emrat e shkurtër - Top 100 indonezian emrat - Popullore italian emrat vajzë - Popullore indonezian emrat vajzë - Emrat Top1000 amerikanë në 1956 - Emrat popullore vajzë në vitin 2009
Komente nga DesiPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Desi? Voto për emrin tënd


Është emri yt Desi? Voto për emrin tënd