Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Diaz

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Diaz.
Është emri yt Diaz? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:ai mori thembrën
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Diego, Desi, Dax, Dex, Duc, Doug, Daiki, Dickie
Vajza me tinguj të ngjashëm:Dasha, Deka, Daisy, Deja, Dyke, Dese, Dea Gashi, Deysi
Vlerësimi:
4.5/5
yje 100 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 46 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 46 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 46 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 74 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 74 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 4960 Diaz's në Facebook. Pozicioni #10266
Kategoritë:Emrat e shkurtër - Popullore rusisht emrat boy - Popullore Swahilian emrat boy - Popullore indonezian emrat boy
Komente nga DiazPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Diaz? Voto për emrin tënd


Është emri yt Diaz? Voto për emrin tënd