Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Doug

Është emri yt Doug? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Dubhghlas
Djem me tinguj të ngjashëm:Diego, Desi, Dax, Dex, Duc, Diaz, Daiki, Dickie
Vajza me tinguj të ngjashëm:Dasha, Deka, Daisy, Deja, Dyke, Dese, Dea Gashi, Deysi
Vlerësimi:
4.5/5
yje 6 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 6 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 6 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 542010 Doug's në Facebook. Pozicioni #192
Kategoritë:Emrat Anglisht - Popullore anglisht emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1940
Komente nga DougPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Doug? Voto për emrin tënd


Është emri yt Doug? Voto për emrin tënd