Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Dasha

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Dasha.
Është emri yt Dasha? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:dhuratë e Zotit
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Diego, Desi, Dax, Dex, Duc, Doug, Diaz, Daiki
Vajza me tinguj të ngjashëm:Deka, Daisy, Deja, Dyke, Dese, Dea Gashi, Deysi, Dacia
Vlerësimi:
5/5
yje 70 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 45 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 46 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 46 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 58 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 59 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 11815 Dasha's në Facebook. Pozicioni #5162
Kategoritë:Emrat greke - Popullore hebraik emrat vajzë - Emrat e bebeve vajza me 5 shkronja
Komente nga DashaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Dasha? Voto për emrin tënd


Është emri yt Dasha? Voto për emrin tënd