Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Deysi

Është emri yt Deysi? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Diego, Desi, Dax, Dex, Duc, Doug, Diaz, Daiki
Vajza me tinguj të ngjashëm:Dasha, Deka, Daisy, Deja, Dyke, Dese, Dea Gashi, Dacia
Vlerësimi:
4.5/5
yje 222 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 188 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 187 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 185 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 202 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 199 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2535 Deysi's në Facebook. Pozicioni #17237
Kategoritë:Top 100 spanjisht emrat - Popullore spanjisht emrat vajzë
Komente nga DeysiPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Deysi? Voto për emrin tënd


Është emri yt Deysi? Voto për emrin tënd