Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Daisy

Është emri yt Daisy? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Margaret
Djem me tinguj të ngjashëm:Diego, Desi, Dax, Dex, Duc, Doug, Diaz, Daiki
Vajza me tinguj të ngjashëm:Dasha, Deka, Deja, Dyke, Dese, Dea Gashi, Deysi, Dacia
Vlerësimi:
4.5/5
yje 164 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 72 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 71 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 72 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 146 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 146 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 181860 Daisy's në Facebook. Pozicioni #552
Kategoritë:Emrat Anglisht - Popullore holandez emrat vajzë - Emrat Top1000 amerikanë në 1888 - Emrat popullore vajzë në vitin 2009 - Shumica emra të popullarizuara fëmijë në vitin 200
Komente nga DaisyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Daisy? Voto për emrin tënd


Është emri yt Daisy? Voto për emrin tënd