Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Amarilda

Është emri yt Amarilda? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Amarildo
Vajza me tinguj të ngjashëm:Anerilda
Vlerësimi:
4.5/5
yje 7 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 7 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 7 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 7 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 7 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 7 vota
Pseudonime:Ilda, Ami, Amari, Mari, Ida, Amio
Emrat e vëllezërve:Amarildo, Kleanti, Arbern
Emrat e motrave:Klarisahoxha, Klarisa, Mimoza, Blerina
Facebook:

+/- 135 Amarilda's në Facebook. Pozicioni #147388
Kategoritë:Emrat filluar me A - Emrat me 4 rrokjeve - Emrat me 8 shkronja - Emrat përfundon në A - Emrat Girl duke filluar me A - Popullore shqiptar emrat vajzë - Emrat me vlerësim më të ulët - Emrat e bebeve vajza me 4 rrokje - Vështirë për të shkruar emrat - Emrat e bebeve vajza me 8 shkronja
Komente nga Amarilda


Amarilda ( 36 vjeç) 2017-07-22
Jo

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Amarilda? Voto për emrin tënd


Është emri yt Amarilda? Voto për emrin tënd