Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Stela

Është emri yt Stela? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Stol, Suthleah, Still, Saadli, Siddel, Suthley, Siddell, Stilwell
Vajza me tinguj të ngjashëm:Stella, Sitala, Sheetal, Sadiola, Sidal, Shitala, Shadwel, Shadell
Vlerësimi:
4.5/5
yje 28 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 20 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 20 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 20 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 28 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 28 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Rovena, Ina, Klodeta, Megi
Facebook:

+/- 6930 Stela's në Facebook. Pozicioni #7916
Kategoritë: - Popullore sllovak emrat vajzë - Emrat e bebeve vajza me 5 shkronja
Komente nga StelaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Stela? Voto për emrin tënd


Është emri yt Stela? Voto për emrin tënd