Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Sheetal

Është emri yt Sheetal? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Stol, Suthleah, Still, Saadli, Siddel, Suthley, Siddell, Stilwell
Vajza me tinguj të ngjashëm:Stella, Stela, Sitala, Sadiola, Sidal, Shitala, Shadwel, Stelli
Vlerësimi:
4.5/5
yje 27 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 20 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 20 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 20 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 25 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 23 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 35460 Sheetal's në Facebook. Pozicioni #2132
Kategoritë:Emrat Hindu - Popullore Hindi emrat vajzë
Komente nga SheetalPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Sheetal? Voto për emrin tënd


Është emri yt Sheetal? Voto për emrin tënd