Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Stella

Është emri yt Stella? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:the
Variante:Estel, Estelle, Sterre
Djem me tinguj të ngjashëm:Stol, Suthleah, Still, Saadli, Siddel, Suthley, Siddell, Stilwell
Vajza me tinguj të ngjashëm:Stela, Sitala, Sheetal, Sadiola, Sidal, Shitala, Shadwel, Stelli
Vlerësimi:
4.5/5
yje 273 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 179 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 178 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 177 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 246 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 246 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 138445 Stella's në Facebook. Pozicioni #715
Kategoritë:Emrat greke - Top 100 grek emrat - Top 100 etiopian emrat - Emrat suedeze 2010 Top 200 - Popullore grek emrat vajzë - Popullore arab emrat vajzë - Popullore çek emrat vajzë - Popullore sllovak emrat vajzë - Popullore etiopian emrat vajzë - Popullore hungarez emrat vajzë
Komente nga StellaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Stella? Voto për emrin tënd


Është emri yt Stella? Voto për emrin tënd