Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Estelle

Është emri yt Estelle? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Stella
Djem me tinguj të ngjashëm:Esthela
Vajza me tinguj të ngjashëm:Estelee, Estela, Estel, Estella, Estilla, Estellai, Eshtaol, Eustella
Vlerësimi:
4.5/5
yje 68 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 42 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 42 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 42 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 57 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 56 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 28410 Estelle's në Facebook. Pozicioni #2578
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine - Popullore Afrikës së Jugut emrat vajzë
Komente nga EstellePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Estelle? Voto për emrin tënd


Është emri yt Estelle? Voto për emrin tënd