Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Estelee

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Estelee.
Është emri yt Estelee? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:një yll
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Esthela
Vajza me tinguj të ngjashëm:Estelle, Estela, Estel, Estella, Estilla, Estellai, Eshtaol, Eustella
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 30 Estelee's në Facebook. Pozicioni #452890
Kategoritë:
Komente nga EsteleePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Estelee? Voto për emrin tënd


Është emri yt Estelee? Voto për emrin tënd