Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Estel

Është emri yt Estel? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Stella
Djem me tinguj të ngjashëm:Esthela
Vajza me tinguj të ngjashëm:Estelle, Estelee, Estela, Estella, Estilla, Estellai, Eshtaol, Eustella
Vlerësimi:
4.5/5
yje 49 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 41 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 40 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 41 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 47 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 47 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 980 Estel's në Facebook. Pozicioni #34710
Kategoritë:Emrat Katalonje - Top 100 bulgarian emrat - Top 100 Catalonian emrat - Popullore bulgarian emrat vajzë - Emrat Top1000 amerikanë në 1906
Komente nga EstelPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Estel? Voto për emrin tënd


Është emri yt Estel? Voto për emrin tënd