Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Rovena

Është emri yt Rovena? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Rubin, Ruben, Robin, Reuben, Rivano, Reuven, Robbin, Rehoboam
Vajza me tinguj të ngjashëm:Rubina, Robina, Roviena, Revan, Rufine, Robyn, Rehpaim, Rufinia
Vlerësimi:
4.5/5
yje 15 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 15 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 15 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 15 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 14 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 14 vota
Pseudonime:Rovi, Ena, Rovk, Roku, Hirushe, Rovka, Rove, Rov, Rova
Emrat e vëllezërve:Marsel, Emiljano, Emiliano, Lulzim, Fjorentin, Lenci, Doris, Tahir, Sebastian, Beni, Berti, Robert
Emrat e motrave:Stela, Sara, Dena, Denisa, Esma, Fjorela, Monda, Rajmonda, Elisa, Blerina, Enkeleida, Erjola, Versana, Matilda, Suela, Joana, Aurora, Anita, Blerta
Facebook:

+/- 1215 Rovena's në Facebook. Pozicioni #29647
Kategoritë:Emrat me 6 shkronja - Emrat me 3 rrokjeve - Top 100 shqiptar emrat - Emrat përfundon në A - Emrat Girl me më shumë vota - Lehtë për të shpallë emrat - Popullore shqiptar emrat vajzë - Emrat me vlerësim më të ulët - Emrat e bebeve vajza me 3 rrokje - Emrat e bebeve vajza me 6 shkronja
Komente nga Rovena


Rovena ( 16 vjeç) 2016-11-25
Nga e ka prejardhjen emri im?CILI SHTET?
Rovena ( 30 vjeç) 2017-06-29
Me pelqen
Rovena ( 10 vjeç) 2018-01-09
Jo
Rovena ( 28 vjeç) 2018-03-07
EMER I BUKUR
Rovena ( 28 vjeç) 2018-03-07
I BUKUR
Rovena 2018-07-06
Shum i bukur
Rovena ( 23 vjeç) 2018-09-06
I bukur

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Rovena? Voto për emrin tënd


Është emri yt Rovena? Voto për emrin tënd