Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Sebastian

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Sebastian.
Është emri yt Sebastian? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Burrëri
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Sebastianus
Variante:Bas, Bastijn, Sebastiano
Djem me tinguj të ngjashëm:Sebastiano, Sebastiaan, Sabastian, Sebestyén, Sebastyn, Sebasatian, Sebastien, Sabastiaan
Vajza me tinguj të ngjashëm:Sebastiana, Sebastiene, Sebastianne, Sebastene, Sebastienne, Sebastinie, Sibastiana, Sebastiane
Vlerësimi:
4.5/5
yje 418 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 323 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 321 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 320 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 383 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 379 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Rovena
Facebook:

+/- 152800 Sebastian's në Facebook. Pozicioni #652
Kategoritë:Emrat Anglisht - Top 100 fa emrat - Top 100 danez emrat - Top 100 suedez emrat - Popullore fa emrat boy - Top 100 Swahilian emrat - Top 100 norvegjez emrat - Top 100 polonisht emrat - Popullore arab emrat boy - Emra daneze Top 100 2010
Komente nga SebastianPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Sebastian? Voto për emrin tënd


Është emri yt Sebastian? Voto për emrin tënd