Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Sebastien

Është emri yt Sebastien? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Sebastianus
Djem me tinguj të ngjashëm:Sebastian, Sebastiano, Sebastiaan, Sabastian, Sebestyén, Sebastyn, Sebasatian, Sabastiaan
Vajza me tinguj të ngjashëm:Sebastiana, Sebastiene, Sebastianne, Sebastene, Sebastienne, Sebastinie, Sibastiana, Sebastiane
Vlerësimi:
4.5/5
yje 20 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 11 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 11 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 11 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 19 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 19 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 44125 Sebastien's në Facebook. Pozicioni #1817
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine - Popullore çek emrat boy - Popullore francez emrat boy
Komente nga SebastienPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Sebastien? Voto për emrin tënd


Është emri yt Sebastien? Voto për emrin tënd